Set Brushë për Floke, RAF, R416

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€26.90 /cp
Çmimi me zbritje:
€21.90 /cp

Sasia:
(20 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : qershor2862100
Shpërndaj:

Furçë rrotulluese  RAF R416 , 1200 W, 2 shpejtësi, 2 cilësime të temperaturës, E zezë / e kuqe, Përdorni furçën RAF R416  për të krijuar stile të ndryshme duke i mbajtur flokët tuaj të butë dhe me shkëlqim. Furça e saj me fije natyrale 50 mm shton volumin dhe lëvizjen, ndërsa furça e tërhequr krijon kaçurrela të përcaktuara pa fije të ngatërruara. Furça mund të rrotullohet në të dy drejtimet, duke lehtësuar krijimin dhe krijimin e një game të gjerë modelesh flokësh.

5kokat e ndryshme ju ofrojn mundsi të pafundme per stilimin e flokve tuaj sipas deshires.

Nuk ka ende komente për këtë produkt