TV Fobem, 75" MT75EG800F, Smart Google TV

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€799.00 /1
Çmimi me zbritje:
€699.00 /1

Sasia:
(20 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : qershor2807410
Shpërndaj:

4K Ultra HD, rizbuloni filma dhe ndeshje të paharrueshme në botën magjike të 4K. Android TV, RIDEFINO ARGËTIMIN, Shijoni aplikacionet, lojërat dhe përmbajtjet tuaja të preferuara me Fobem. Eksploroni në ekranin e madh.

WI-FI, transmetoni menjëherë përmbajtjen që dëshironi në çdo cep të shtëpisë tuaj pa pasur nevojë për kabllo.

Shikoni pa ndërprerje.

Bluetooth dhe USB, aftësia për të lidhur tastierën, miun dhe kamerën në internet, mund të kontrolloni televizorin tuaj me tastierë dhe mi

Mund të shfletoni në shfletues të internetit.

Mund të organizoni video-konferenca duke lidhur një kamerë në internet nëpërmjet USB.

Fuqia dhe Performanca, Menaxhoni pa vështirësi kryerjen e shumë detyrave falë kapacitetit të madh RAM.

Zgjedhja më e mirë për më shumë fuqi dhe shpejtësi.

Korniza jashtëzakonisht e hollë, shtyni kufijtë e imazhit, Ne ju ftojmë në një përvojë mbresëlënëse vizuale me dizajnin e saj të kornizës ultra të hollë.

Mund të hyni në përmbajtjen që po shikoni duke ofruar një ekran më të madh dhe më të papenguar.

Kjo ju lejon të përqendroheni. Surround ultra real, ne ripërcaktuam përvojën audio, tingull i qartë dhe i qartë deri në detajet më të vogla, një rrethues tre-dimensional mbresëlënës, plotëson atmosferën e saj.

75” UHD pa kornizë

DVB-S2 + T2 + C

3x HDMI

1x Hyrja e modulit CI+

Wifi

Bluetooth

ANDROID SMART TV – MBËSHTETJE E GJERE APLIKACIONI

Nuk ka ende komente për këtë produkt