Ndegjuese, TF-T06, ALB04.24

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€16.90 /1

Sasia:
(8 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : 2875227
Shpërndaj:

kufje karikimi të shpejtë TYPE-C me kapacitet të madh. Kutia e karikimit të baterisë 300 mAh mund të sigurojë karikim shtesë 4 herë të plotë për të dy kufjet, secila veshkë mund të zgjasë 6 orë me karikim të vetëm. Kështu, ju mund të shijoni gjithsej 60 orë muzikë duke përdorur me radhë.

Bluetooth 5.4 & Clear Call: Karakterizohet me teknologjinë e avancuar Bluetooth 5.4 dhe përdor drejtuesit e diafragmës me dy shtresa 13 mm, kufjet me valë mund të ofrojnë bas të fuqishëm, treshe të qarta mesatare dhe të ndritshëm, ju mund të përjetoni riprodhim të tingullit me besnikëri të lartë për të përmirësuar përvojën tuaj të dëgjimit të muzikës . Përveç kësaj, kufjet Bluetooth janë të kombinuara me mikrofon për anulimin e zhurmës ENC duke siguruar që ju të mund të dëgjoni qartë edhe në mjedise të zhurmshme.

Çiftimi me një hap dhe aktivizimi/lidhja automatike e shpejtë: Çiftimi i parë, thjesht hiqni kufjet, zgjidhni "TF-T02" në menynë Bluetooth të telefonit tuaj dhe të dy veshët do të lidhen menjëherë me telefonin tuaj. Gjatë përdorimit, mund të prekni njërën nga kufjet për të kontrolluar telefonin, si p.sh. për të menaxhuar muzikën, për të rregulluar volumin dhe për t'iu përgjigjur thirrjeve. Kufjet Bluetooth me valë TF-T02 janë të pajtueshme me shumicën e pajisjeve të aktivizuara me Bluetooth, duke përfshirë telefonat inteligjentë, iPad, laptop, orë inteligjente, etj.

Modalitetet e dyfishta të lojës/muzikës: Kufjet Transformers TF-T02 kanë një çelës të ndjeshëm ndaj lojës/muzikës. Shtypni dhe mbani butonin e prekjes së veshit të djathtë për 2 sekonda dhe do të dëgjoni tonin e shpejtë "modaliteti i muzikës" ose "modaliteti i lojës". Në modalitetin e lojës, kufjet e veshit mund të kapin me saktësi tingujt e hapave, të shtënat me armë dhe sinjale të tjera kritike audio, duke e bërë atë një përvojë gjithëpërfshirëse të lojës dhe duke dyfishuar eksitimin e lojës.

Dizajni Ergonomik & IPX5 I papërshkueshëm nga uji: Linja të lëmuara dhe sportive, dizajn ergonomik dhe miqësor ndaj lëkurës ndaj veshëve, duke siguruar një përshtatje të rehatshme edhe me përdorim afatgjatë. Këto kufje pa tel vlerësohen me IPX5 të papërshkueshëm nga uji, nano-veshja në sipërfaqen e kufjeve mund të parandalojë depërtimin e ujit dhe djersës, ju mund të dëgjoni muzikë gjatë punës, lojërave, vrapimit, gjumit etj.

Nuk ka ende komente për këtë produkt