Smart Watch Fitbit Luxe Graphite Black

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€149.00 /1

Sasia:
(25 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : 810038854441
Shpërndaj:

Luxe është gjurmuesi i parë Fitbit me një ekran me ngjyra, ekrani i gjallë me ngjyra AMOLED i jep statistikave dhe pamjeve të orës suaj efektin shtesë që nevojitet për t'u dalluar. Ekrani rregullohet automatikisht që të jetë mjaft i ndritshëm për të gjitha aktivitetet në natyrë dhe është i rehatshëm për t'u parë gjatë natës. Është 2 herë më i lehtë se Charge 4 dhe 20% më i hollë se Charge 4 dhe Inspire 2. Karakteristikat: Speedometër, sensor pulsi optik Pure Pulse, ekran me prekje me ngjyra AMOLED, GPS i lidhur, kornizë çelik inox, byzylyk silikoni, rezistent nga uji deri në 50 m. Karakteristikat themelore të shëndetit, fitnesit dhe gjumit. U mbështetën 20 aktivitete dhe ushtrime të ndryshme, ushtrime të monitorimit të stresit dhe frymëmarrjes, ditar hidratimi.

2 vite garancion

Nuk ka ende komente për këtë produkt