Parfum Ariana Grande Ari, 100 ml

(0 Reviews)

Shitur nga:
Produkt inhouse

Çmimi:
€60.00 /1 Copë

Sasia:
(20 Në dispozicion)

Çmimi total:
SKU : 812256020301
Shpërndaj:

Aroma joshëse dhe seksi hapet me freskinë joshëse të dardhës krokante, grejpfrutit rozë dhe mjedrave të ndezura me lëng. Zemra ultra-femërore lulëzon me një buqetë pelushi me zambakë të luginës dhe trëndafila në një lule prej kadifeje me orkide kremoze vanilje. Kjo aromë seksi është një përzierje e sofistikuar e miskut kremoz, drurit dhe një prekje të varur të marshmallow.

Nuk ka ende komente për këtë produkt

Pyetjet për produktin (0)

Kyçuni or Regjistrohupër të paraqitur pyetjet tuaja tek shitësi

Pyetje të tjera

Askush nuk ka kërkuar ende shitës